775 706 010
V pracovní dny od 10 do 18 hodin

Nechte si od nás pomoci s výběrem bytu nebo domu od developera. Budete mít krásné bydlení, zhodnotíte peníze a budete mít méně starostí

Zvažujete koupi nového bytu nebo domu od developera v lokalitě, kterou máte rádi? A nejste si jistí, jestli je byt (dům) dobře uspořádaný - jestli si „vyberete správně“?

Vyberte si krásné bydlení v tichém domě bez nedostatků

Pravidel pro výběr nového bytu nebo domu není naštěstí příliš mnoho. Vše lze zvládnout docela snadno, rychle a jednoduše.

Pokud je ale nedodržíte, hrozí Vám, že si koupíte byt s tmavou kuchyní, s dveřmi na terasu, které se časem zkříží, stěny kolem oken začnou černat plísní, do garáží začne prosakovat voda a uslyšíte každý krok svých sousedů.

To všechno za miliony, které si navíc půjčíte na hypotéku a kvůli tomu zaplatíte ještě víc. Naštěstí můžete potenciál většiny těchto potíží předem poznat, zbavit se pochybností a snadno a rychle se rozhodnout.

Jak můžete postupovat

Pokud chcete mít méně pochybností, jestli si máte nový dům nebo byt od developera koupit, můžete udělat následující věci:

Naučit se všechno sami

Můžete si začít sami zjišťovat, jak smysluplně uspořádané byty poznat, jaké jsou nejzávažnější vady novostaveb a všechno se sami naučit.

Pokud si spočítáte, kolik peněz byste za čas strávený učením vydělali za stejnou dobu ve svém zaměstnání, bude Vás stát takové učení dost peněz. Navíc ale všechny potřebné znalosti a zkušenosti nejspíš nezískáte.

Můžete vyhledat odborníka

Můžete se zeptat lidí, kterým důvěřujete. Podle našich zkušeností můžete mít ale potíž najít člověka, který má zkušenosti právě s novými developerskými projekty a ví, k jakým komplikacím u nich dochází.

Můžete přijít k nám do Callida

Ani my jsme z počátku neměli zkušenosti s novostavbami. Měli jsme ale štěstí, že jsme vyřídili hypotéky na koupi bytu od developera pro stovky klientů, se kterými jsme stále v kontaktu. A ti nám přinesli spoustu zkušeností.

Protože jsme chtěli lépe porozumět také tomu, jak poznat, zda je projekt vhodně, nebo nevhodně řešený ze stavebního hlediska, vyslali jsme jednoho člena našeho týmu na kurz Navrhování pasivních domů českého Centra pasivních domů.

Jak Callido rostlo, stali jsme se také partnery řady developerských projektů a radili při navržení způsobu jejich financování developerským úvěrem.

Díky tomu všemu Vám dnes dokážeme pomoci.

A jak to tedy funguje krok za krokem?

1. Můžete s námi probrat smysluplnost dispozice (uspořádaní) bytu, který si chcete koupit. A povíme Vám o nejzávažnějších potenciálních závadách novostaveb

Přijdete k nám na konzultaci a probereme spolu uspořádání bytu, který se Vám líbí. Získáte tím „výhodu čtyř očí“ a díky tomu více jistoty, jestli jste si vybrali správně.

Upozorníme Vás, kde se u novostaveb vyskytují nejzávažnější nedostatky a vady, a co si „dát do smlouvy“ s developerem, abyste se jim vyhnuli.

I kdybyste neudělali nic jiného, už jenom to Vám pomůže snížit šanci na zničené bydlení a zničenou investici o desítky procent.

2. Zajistíme stavební audit standardů provedení

Zajistíme Vám stavebního technika, který s Vámi projde standardy provedení bytu i celého domu a pomůže Vám předem odhalit případné vady a nedostatky: zkontroluje jakost provedení, akustiku, tepelné mosty, rizika plísní a desítky dalších položek.

3. Zajistíme právní audit smluv

Zajistíme Vám právní audit smluv s developerem u advokáta, který pracoval pro developerskou společnost.

4. Pomůžeme Vám vyjednat slevy z ceny bytu (domu)

Možná Vás to překvapí, ale i u developera můžete získat slevu. Poradíme Vám jak.

5. Vyřídíme Vám mimořádně výhodnou hypotéku

Ve spolupráci s www.callido.cz Vám zajistíme mimořádně výhodnou hypotéku díky aukci hypotéky mezi bankami.

Ceník
Vyhledání nemovitosti
 
500 Kč / hod.
 
Společné prohlídky
 
500 Kč / hod.
 
Vyjednání slevy
 
20 % z vyjednané slevy; nejméně však 500 Kč / hod.
 
Stavební audit
 
Přibližně 100 Kč / m2. K hypotéce nad 3 mil. Kč zdarma!
 
Právní posouzení
 
1 500 Kč / hod.
 
Aukce hypotéky
 
Zdarma!
 

Zavolejte nám hned teď

Přijďte se k nám poradit. Můžete s námi probrat výhody i nevýhody uspořádání bytu (domu), který si chcete koupit. Zjistíte, na které závady si dávat nejvíc pozor a jak je řešit ve smlouvách, poznáte, zda je projekt bezpečný, a, když budete chtít, zajistíme pro Vás stavební i právní audit. Navíc Vám vyjednáme snížení ceny a zařídíme skvělou hypotéku. Zavolejte nám. Budete mít krásné bydlení a výhodnou investici.  

Objednat výhodnou koupi nemovitosti

Jméno
Telefon

Očima klientů

Zkušenosti klientů Callido RealityVyužila jsem znovu služeb realitky Callido v rámci konzultací při koupi nemovitosti v novém neexistujícím developerském projektu. Z calliďáků mám pocit, že vždy dají do věci pohled navíc, který je hodně užitečný. Ocenila jsem nejen technické, ale i právní rady. Na konzultace při koupi nemovitosti mohu jen doporučit.

jeste jedno díky, přeji hodně realitních a osobních úspěchů

Eva Šobáňová, Praha