775 706 010
V pracovní dny od 10 do 18 hodin

Pomůžeme Vám najít krásný rodinný dům a vyjednat si nižší cenu i o 30 %!

Chtěli byste se přestěhovat z bytu do vlastního domu, ven z města? A začali jste už i hledat a jezdit po prohlídkách? Máte pocit, že hledat hezký dům je docela náročné a stojí to hodně času?

Z fotek na internetu se většinou nedozvíte, jak je dům uspořádaný. Takže nezbude, než jet na prohlídku, kde nejčastěji zjistíte, že prostor v domě není uspořádaný tak, jak byste si představovali. Nebo je ze zastaralých materiálů, nebo má „hrozně“ moc vad, nedostatků, takže byste ho museli opravit za peníze, “které už se nevyplatí“.

Víte, na co se zeptat při prohlídce?

Další problém, který možná řešíte, je, na co se vlastně při prohlídce zaměřit, na co se zeptat. Dost možná jste v okolí vyhledali někoho, kdo „stavařině“ víc rozumí – rodiče nebo známý řemeslník. Možná ale nemáte stále pocit, že jste si jistí, že dokážete vybrat dům správně.

Výhody a nevýhody novostaveb

Pokud nevíte, podle čeho dům pořádně vybrat a hledáte novostavbu, hrozí Vám, že koupíte dům s vysokými provozními náklady a se stavebními prvky (okny, zateplením), které budete muset brzy vyměnit.

Může se Vám také stát, že po čase vyjde dům vzhledově z módy (chudáci ti, kdo dnes prodávají domy s apsidkami a věžičkami) a neudrží si svoji hodnotu.

Pokud ale víte, jak na to, můžete si vybrat dům, na který v podstatě nemusíte dalších dvacet let „sáhnout“ a který Vám poskytne krásné levné bydlení.

Výhody a nevýhody starších domů k rekonstrukci

U starších domů k rekonstrukci Vám pak nejvíce hrozí, že utopíte spoustu peněz za výměnu podlahy, dveří, oken a kuchyňské linky, ale dům dál zůstane „studený“ s tmavou kuchyní a provlhajícími stěnami.

Když si naopak vyberete dobře uspořádaný starší dům bez velkých tepelných mostů, stačí ho jenom hezky ponatírat, vylepšit topnou soustavu a budete mít krásné příjemné stylové bydlení.

Je proto zásadní vědět, jak dům vybrat tak, abyste v něm našli spokojené bydlení a ne špatné bydlení, s vysokou hypotékou a nepříjemným dojížděním.

Ceny domů na internetu jsou často, bez přehánění, i o 50 % vyšší, než za kolik se nakonec prodají

Jestliže u bytů velká část majitelů nabízí své nemovitosti často i o 20 % dráž, než za kolik se prodají, je to u rodinných domů ještě mnohem více. Víte proč? Většina lidí má o své nemovitosti nerealistické představy. Myslí si, že právě ta jejich nemovitost je mnohem hezčí, než jsou ty ostatní. Vidí svůj byt nebo dům mnohem pěknější, než ho vidí ostatní lidé.

Majitelé domů mají totiž ke svému domu většinou silný vztah, takže neovládnou své představy a stanoví podle nich vysokou cenu. Když to pak udělají na internetu všichni, člověk si snadno myslí, že se pak „za ty ceny ty domy“ i prodávají.

Možná Vás to překvapí, ale proto vůbec „nejdráž“ můžete často dům koupit přímo od majitele. Když lidé kupují přímo od majitele, jsou rádi, že ušetří 150 000 Kč na provizi realitky a přitom klidně zaplatí majiteli o stovky tisíc vyšší cenu.

Ohledně cen domů buďte určitě obezřetní. Když přijdete do Callida, pomůžeme Vám vybrat si starší dům vhodný pro přínosnou rekonstrukci na příjemné bydlení, nebo novostavbu, kde budete mít krásné bydlení a která si udrží hodnotu. A pomůžeme Vám vyjednat si s majitelem nižší cenu i o desítky procent. Tady je postup, jak to uděláme:

1. Uděláme Vám předvýběr domů

Uděláme Vám předvýběr domů podle Vašich požadavků. Výhodou rodinných domů je, že se to nejdůležitější dozvíte už z jejich celkového tvaru. Neměli bychom tedy mít mnoho „jalových“ prohlídek, ze kterých „nic nebude“.

2. Naorganizujeme prohlídky

Naorganizujeme prohlídky tak, aby Vám i nám nebraly moc času.

3. Zorganizujeme návštěvu stavebního technika

Bude to Vaše nejlepší investice Když koupíte dům s vadami za plnou cenu a pak ho budete za své peníze opravovat, bude Vás to stát i miliony navíc. Návštěva stavebního technika je skvělá investice. Umožní Vám majiteli bezkonfliktně ukázat, kolik peněz Vás bude stát odstraňoVání nedostatků, které jeho dům má. A odhalí i případné fatální závady, které by zničily Vaši investici.

4. Vyjednávání slevy

Použitím výsledků stavebního auditu a našich realitních zkušeností Vám pomůžeme vyžádat si u majitele snížení ceny až v řádu milionů korun. Tak, aby pro něj byla Vaše nabídka přijatelná.

5. Právní posouzení

Paralelně se stavebním auditem může běžet posouzení návrhů smluv advokátem. Vybrali jsme pro Vás advokáta naší realitní kanceláře, který má s právem k nemovitostem dlouhodobé zkušenosti.

6. Aukce hypotéky mezi bankami

Ve spolupráci s www.callido.cz pro Vás zajistíme soutěž bank o to, která Vám poskytne nejvýhodnější hypotéku.

Milé ceny

Ceny, za které to všechno můžete získat, Vás mile překvapí.

Ceník
Hledání nemovitosti
 
500 Kč / hod.
 
Společné prohlídky
 
500 Kč / hod.
 
Vyjednání slevy z ceny domu 20 % z vyjednané slevy, minimálně však 500 Kč / hod.
Stavební audit
 
Přibližně 100 Kč / m2. V případě hypotéky s Callidem nad 3 milióny Kč zdarma.
 
Právní posouzení
 
1 815 Kč / hod.
 
Aukce hypotéky
 
Zdarma!
 

Zavolejte nám hned teď. Ulevte si od hledání a získejte o hodně nižší cenu

Když nám zavoláte, nebudete dál trávit čas po večerech vyhledáváním inzerátů, ježděním na prohlídky a nebudete muset zjišťovat, na co se při prohlídkách zeptat.

Úmorné vyhledávání uděláme za Vás, pozveme Vás na prohlídky tak, aby Vás to nestálo moc času a ježdění, „naorganizujeme“ stavební audit, právní posouzení smluv, vyjednáme Vám vysokou slevu a zařídíme Vám skvělou hypotéku. Vy se budete moct soustředit jenom na to, jestli se Vám dům líbí. Zavolejte nám hned teď! 

Objednat výhodnou koupi nemovitosti

Jméno
Telefon

Očima klientů

Chci Vam mockrat podekovat, Vase sluzby pro me byly neocenitelne (navic jejich cena mi prisla velmi prijatelna). Ocenuji zejmena ten fakt, ze jsem spoustu veci opravdu uplne pustil a s opravnenou duverou zcela sveril na starost Vam s tim, ze to ohlidate, coz se take stalo. Vase analyzy, detailni kontrola vsech fazi procesu nakupu s optimalizaci ochrany proti fatalni chybe, organizace nutnych pridruzenych cinnosti (stavebni prohlidka domu, pravni servis) byly opravdu skvele a neumim si po pravde predstavit, ze bych si tohle musel zarizovat ja sam. V neposledni rade mi nesmirne pomohlo i Vase vedeni tim procesem (pro me novym), vcetne uklidnovani zjitrenych emoci v pravou chvili a navrhu asertivne formulovanych emailu. Ted jsme uspesne na konci tohoto procesu a za to jeste jednou diky.

RNDr. Tomáš Novotný, Praha